PLASMA TV LG 42PQ3000
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ponaša se z neverjetnim 600 Hz Max Sub-field Driving osveževanjem slike. Digitalno povezavo z virom kot so DVD predvajalniki/snemalniki omogoči HDMI tehnologija. Dvosmerna povezljivost z DVI standardom pomeni, da vaš plasma TV lahko povežete z računalnikom in tako povečate vaš monitor. Užitki ob igranju iger, gledanju filmov ali multimedijskih predstavitev se enormno povečajo. Tehnologija AV mode samodejno zazna vrsto vsebine, ki jo gledate in samodejno prilagodi kakovost slike in zvoka. Izbirate lahko med tremi prednastavljenimi vsebinami: šport, kino in igre. Vgrajena Clear Voice II tehnologija uravnovesi zvok iz ozadja in poudari človeški govor ter odstrani šum. SRS TruSurround XT tehnologija pa pričara odličen prostorskih zvok. IntelligentSensor II varuje pred utrujenostjo oči ter zmanjša porabo energije do 62 %.
Tehnične podrobnosti
| odzivni čas: | 0 ms |
| kontrast: | 2000000:1 |
| svetilnost: | 1500 cd/m2 |
| kotna vidljivost (H/V): | / |
| priklop: | 3x HDMI, USB 2.0 (MP3/JPEG), 2x scart, AV, komponentni, RGB vhod (D-sub 15pin)-PC, S-Video, Simplink |
| dimenzije: | 1031.2 x 656.7 x 80.8 mm (brez stojala), 1031.2 x 720.9 x 308 mm (s stojalom) |
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec: | LG |
| video sistem: | / |
| format slike: | 16:9, možnost 8 nastavitev (16:9/Just Scan/Original/Full Wide/4:3/14:9/Zoom/Cinema Zoom1 ) |
| teletekst: | max. 1000 strani |
| TV kanali: | DVB-T (MPEG-4) |
| optimalna ločljivost: | 1024 x 768 |
| panel: | Dual HX Engine |
| diagonala zaslona: | 106 cm |
| ločljivost/število pik: | 1024 x 768 |
| kontrastno razmerje: | 2000000:1 |
| teletext: | max. 1000 strani |
| priključki: | 3x HDMI, USB 2.0 (MP3/JPEG), 2x scart, AV, komponentni, RGB vhod (D-sub 15pin)-PC, S-Video, Simplink |
| vgrajeni zvočniki: | 2 x 10 W,skriti zvočniki |
| reža za spominsko kartico: | ne |
| dodatno: | 24p Real Cinema, večjezični meni (31 jezikov, tudi slovenski), AV Mode (Cinema, Sport, Game), Expert Mode, otroška ključavnica, vrtljivo stojalo, hitri meni, Intelligent Sensor, časovnik, nočni časovnik, ura, Picture Freeze (zamrznitev slike) |
| dimenzije (ŠxVxG): | 1031,2 x 656,7 x 80,8 mm (brez stojala); 1031,2 x 720,9 x 308 mm (s stojalom) |
| masa: | 22,7 kg (brez stojala), 24,8 kg (s stojalom) |
| Frekvenca osveževanja | 600 Hz |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com