Baseus Smooth Writing 2 Stylus Pen z LED indikatorji (bela)
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Baseus Smooth Writing 2 (belo) kapacitivno pisalo / pisalo / pisalo
Sprostite svojo ustvarjalnost in rišite kot profesionalec! Baseusovo pisalo vam bo omogočilo udobno upravljanje vašega iPada in vam omogočilo risanje in pisanje kot pravi papir. Izdelek je popolnoma združljiv z večino iPadov in izstopa po svoji robustni zasnovi. Njegovo delovanje lahko prilagodite – pisalo ponuja kar 14 nastavitvenih funkcij. Je zelo natančen in deluje brez zakasnitve, ko ga zazna, pa se zaslon samodejno preneha odzivati na vašo roko, tako da lahko prosto pišete in rišete. Priložena je zamenljiva konica.

Natančna izvedba
Stylus izstopa po visoki natančnosti in izjemno močnem signalu – za to je zaslužna pozlačena konica. Posledično lahko uživate v popolni reprodukciji svojih gibov v kateri koli nastavitvi kota. Še več, tablica samodejno zazna delovanje pisala. Takrat se preneha odzivati na dotik vaše roke, tako da lahko prosto rišete in pišete, brez skrbi, da boste kaj slučajno preklopili ali izklopili.

Udobna uporaba
Baseus Smooth Writing 2 se poveže z Baseus APP in ponuja kar 14 različnih nastavitev za hitro uporabo tablice. Z enim klikom lahko spremenite svetlost, glasnost, posnamete fotografijo ali posnetek zaslona in se premaknete na naslednjo stran. Če pisalo nastavite pod pravim kotom glede na tablični računalnik, boste lažje prilagodili debelino črt.

Enostavno polnjenje
Baseus pisalo je odlična zamenjava za originalni Apple Pencil. Enostavno ga lahko napolnite s kablom. Eno polnjenje zagotavlja do 10 ur uporabe ali 12 mesecev v stanju pripravljenosti. Sporočilo na tablici vam bo zagotovilo informacije o stanju napolnjenosti pisala.

Robustna zasnova
Izdelek uporablja visokokakovostne materiale. Jedro pisala je prevlečeno z zlatom, kar zagotavlja stabilno in zanesljivo delovanje brez zakasnitve. Izstopa po svoji vzdržljivosti, je izredno lahek in je obdelan z na dotik prijetnim, nedrsečim materialom, ki zagotavlja neprimerljivo udobje, tako da ga lahko prosto uporabljate več ur. Priložena je zamenljiva konica.

Vključeno
- Pisalo x 1
- Konica pisala x 1
| Proizvajalec | Baseus |
|---|---|
| Številka izdelka | SXBC060502 |
| Vrsta povezave | Brezžično/prek aplikacije |
| Kapaciteta baterije | 130 mAh |
| Čas delovanja | 10 h z enim polnjenjem/ 12 mesecev v stanju pripravljenosti |
| Material | ABS + PC |
| Kompatibilnost | iPad mini serije 6, Air 4, 5 in iPad Pro serije 0-6 |
| Dimenzije | 165 x 9 mm |
| Utež | 13,5 g |
| Kompatibilnost | ipad (6,7,8,9,10, mini 5. mini 6, air 3, air 4, air 5, Pro, Pro 3, Pro 2, Pro 4, Pro 5, Pro 6) |
Garancija: 12 mesecev
Besedilo je strojno prevedeno.
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Apex CE Specialists GmbH
Grafenberger 277 40237 Düsseldorf DE
Info@apex-ce.de
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com