Več podobnih: Računalniki PCplus
Več podobnih: Računalniki PCplus
Računalnik PCplus Magic + Windows 7 Home Premium
385,34 €
Cena brez DDV: 315,85 €
36 x 13,33 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | Acord-92 d.o.o. |
| Osnovna plošča: | G41 vezni nabor |
| Procesor: | Intel Core2 Duo E7500 2.93 GHz |
| Pomnilnik: | 3GB (2+1) DDR3 1333MHz |
| Trdi disk: | 500GB SATA2 |
| Optična enota: | DVD/RW SATA črn |
| Grafična kartica: | Integrirana |
| Zvočna kartica: | integrirana 7.1 kanalna |
| Tipkovnica: | brez |
| Miška: | brez |
| Zvočniki: | brez |
| Mrežna kartica: | integrirana 10/100 |
| Priključki: | Spredaj: - 4 x USB2.0 - audio - mic Zadaj: - 1 x PS/2 tipkovnica - 1 x PS/2 miška - 1 x Parallel - 1 x Serial - 1 x VGA - 4 x USB 2.0 - 1 x RJ45 LAN - 1 x 6 v 1 |
| Tip procesorja: | 4 |
| Količina pomnilnika: | 3 |
| Operacijski sistem: | Windows 7 Home Premium |
| Ohišje | LCpower ATX s 420W napajalnikom |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni