Več podobnih: Računalniki PCplus
Več podobnih: Računalniki PCplus
Računalnik PCplus E-m@chine
376,53 €
Cena brez DDV: 308,63 €
36 x 13,04 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik PCplus 915B/420
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | Acord-92 d.o.o. |
| Osnovna plošča: | H55 vezni nabor |
| Procesor: | Intel Core i3 540 3.06 GHz |
| Pomnilnik: | 3 GB DDR3 1333MHz |
| Trdi disk: | 1024GB SATA2 |
| Optična enota: | DVD/RW SATA črn |
| Grafična kartica: | ATI Radeon HD5450 1GB DDR3 |
| Zvočna kartica: | integrirana |
| Tipkovnica: | Brez |
| Miška: | Brez |
| Zvočniki: | Brez |
| Mrežna kartica: | integrirana |
| Priključki: | Spredaj: - 4x USB - HD Audio (AC97) Zadaj: - 1 x PS/2 tipkovnica - 1 x PS/2 m - 1 x Serial port (COM 1) - 1x VGA - 1 x 3 in 1 audio jack - 4 x USB 2.0 - 1 x RJ45 LAN |
| Dodatno: | Čitalec kartic |
| Tip procesorja: | 1 |
| Količina pomnilnika: | 3 |
| Operacijski sistem: | Brez |
| Ohišje | LCpower ATX s 420W napajalnikom |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni