Več podobnih: Računalniki Lenovo
Več podobnih: Računalniki Lenovo
Računalnik Lenovo ThinkCentre E72 G630 RCEAGZY
369,88 €
Cena brez DDV: 303,18 €
36 x 12,82 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Pentium G630 (2,7 GHz, 3MB L2, 2C/2T) |
| Osnovna plošča | Intel H61 Express Chipset |
| Pomnilnik | 4GB DDR3 (1600 MHz) PC3-12800, 1 prosta reža, do max. 16GB |
| Trdi disk | 500GB Serial ATA 2 (3 Gbit/s) 7200 rpm |
| Optična enota | Super Multi-Burner DL DVD±RW SATA 1.5Gb/s Drive |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics |
| Mrežne povezave | Gigabit Ethernet Integrated 10/100/1000Mbps |
| Vmesniki | 2xPCIe 2.0 x1/1xPCI Express 2.0 16X |
| Miška | USB Edge optična |
| Čitalec kartic | 9-in-1 Media Card Reader |
| Tipkovnica | USB Edge tipkovnica |
| Ohišje | TOWER |
| Operacijski sistem | FREE DOS |
| Dimenzije | VxŠxG 397 x 160 x 399 mm |
| Masa | 7,5kg |
| Priključki | USB 2.0 (2 front, 4 rear, 3 internal) Front headphone and microphone, rear: audio in/out, microphone, VGA DB-15, DVI-D, RJ-45 |
| Napajanje | 180 watts, universal, manual switch |
| Ostalo | MTM:3492-AGG |
| Garancija | mednarodna garancija 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni