Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Z240 Xeon E3/8GB/1TB/Windows 10 PRO Y3Y22
1.154,30 €
Cena brez DDV: 946,15 €
36 x 39,05 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Xeon E3-1225v5 z grafično kartico Intel HD P530 (3.3 GHz, 8MB predpomnilnika, 4 jedra) |
| Osnovna plošča | Intel® PCH C236,400W napajalnik 92% |
| Pomnilnik | 8GB DDR4-2133 nECC (2x4GB) RAM, dve prosti reži, do 64GB nECC |
| Trdi disk | 1TB 7200 RPM SATA |
| Optična enota | Slim SuperMulti DVD+/-RW pogon |
| Grafična kartica | Intel HD 530 |
| Mrežne povezave | Integrirana Intel I219LM PCIe GbE Controller |
| Vmesniki | 1 PCIe Gen3 x16, 1 PCIe Gen3 x4 (x16 connector), 1 PCIe Gen3 x1 (x4 connector), 1 PCIe Gen3 x1 |
| Čitalec kartic | Čitalec SD kartic |
| Priključki | spredaj: 2x USB 2.0 (1x polnjenje), 2x USB 3.0, 1x slušalke, 1x mikrofon;zadaj: 2x PS/2,4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x Audio In, 1x Audio Out, 1x Mic, 1xDVI-I, 2x Displayport (1.2) |
| Miška | HP USB laserska miška |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64 |
| Ohišje | Microtower |
| Dimenzije | 17 x 44,2 x 39,9 cm |
| Masa | od 8.6 kg |
| Ostalo | podpira RAID 0,1, vgrajeni zvočniki; energetska učinkovitost: Ustreza ENERGY STAR®; |
| Garancija | Garancija 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni