Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP WorkStation Z420 Intel Xeon E5/W7PRO WM434
1.491,15 €
Cena brez DDV: 1.222,25 €
36 x 50,44 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Xeon E5-1620 3.6 (3.8) GHz,10MB, 4C/8T |
| Osnovna plošča | Intel® C602 Chipset,600W napajalnik 90% |
| Pomnilnik | HP 8GB (4x2GB) DDR3-1600 ECC RAM, do 64GB, 4 proste reže |
| Trdi disk | 1000Gb SATA NCQ 7.200 rpm, podpora RAID0,1,10,5 |
| Optična enota | Supermulti SATA DVD+/-RW enota, |
| Grafična kartica | Brez Grafične kartice, prost PCIe x16 slot |
| Mrežne povezave | Integrirana 82579LM PCIe GbE Controller |
| Vmesniki | 2 PCIe x16 Gen3, 1 PCIe x8 Gen3, 1 PCIe x8(x4) Gen2, 1 PCIe x4(x1) Gen2, 1 PCI |
| Miška | optična laserska |
| Tipkovnica | brez |
| Ohišje | Convertible mini stolp |
| Operacijski sistem | Microsoft Win7 PRO x64 ANG, priloženi obnovitveni mediji |
| Dimenzije | 44.76 x 17.78 x 44.52 cm |
| Priključki | spredaj: 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x slušalke, 1x Mikrofon, 1x 1394a, zadaj: PS/2 , 1x 1394a, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x RJ-45 1x Audio In, 1x Audio Out, 1x Mic |
| Ostalo | 22v1 Čitalec kartic |
| Garancija | Garancija 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni