Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP ProDesk 400 G7 SFF i5-10500/8 GB/SSD 256 GB/W10Pro (11M43EA#BED)
870,54 €
Cena brez DDV: 713,56 €
36 x 29,48 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Majhen, zanesljiv in varen računalnik HP ProDesk 400 SFF je oblikovan tako, da se prilega v sodoben delovni prostor ter zagotavlja zmogljivost, ki jo je mogoče prilagoditi tako, da raste z vašim podjetjem.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06640086 |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10500 (3,1 - 4,5 GHz) 12MB 6jedr/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2666 MHz (1x8GB), 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 256 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 2280 PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD 630 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q470 |
| Napajalnik | 180W Gold Plus |
| Priključki spredaj | 2x USB 3.1 G2, 2x USB 2.0, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x DP 1.4, 1x HDMI 1.4, 3x USB 3.1 G1, 2x USB 2.0, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x PCIe Gen3 x16, 1x PCI Gen3 x1, 1x M.2 2280 PCIe x4 za SSD pogone, 1x M.2 2230 PCIe x1 samo za Wifi |
| Razširitvena mesta | 1x 3,5'' ali 2x 2,5'' |
| Tipkovnica in miška | priložena HP USB SLO tipkovnica in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219-LM Gigabit Network Connection |
| Optična enota | slim DVD+/-RW SuperMulti DL |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, reža za Kensigton ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 27 x 9,5 x 30,3 cm |
| Teža | od 3,9 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, EPEAT Gold |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Garancija v mesecih dodatno | - priporočamo podaljšanje na 3 leta U10N3E |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Namizni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta računalnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Kapaciteta diska
Tip diska
Ločena grafika
Grafična kartica
Operacijski sistem
Ta izdelek
Osebni računalnik HP Pro Mini 260 G9 i3-1315U/8GB/SSD 256GB NVMe/Win11Pro 1J VOS
703,33 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i3
8 GB
256 GB
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Podoben izdelek
1.022,96 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
8 GB
512 SSD
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
8 GB
256 GB
SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Podoben izdelek
617,10 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
8 GB
256 GB
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni