Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Osebni računalnik HP Pro SFF 400 G9 i7-14700/16GB/SSD 512GB NVMe/Win11Pro (99P85ET)
1.837,37 €
Cena brez DDV: 1.506,04 €
36 x 62,15 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Namizni računalnik HP Pro 400 z ohišjem majhne velikosti nudi uporabnikom v okoljih s hibridnim slogom dela konfiguracijske možnosti za poslovna okolja in povezovanje v oblikovanju, s katerim prihranite prostor. Ta računalnik poganja najnovejši procesor Intel in je zaščiten z vedno vklopljeno varnostjo, ki ji lahko zaupate.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/c08161585.pdf |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -14700 (4,20-5,40 GHz) 28 MB 20 jeder/28 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5-4800 MHz (1x 16 GB), 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Ohišje majhne velikosti (SFF) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Napajalnik | 240W - notranji napajalnik |
| Priključki spredaj | 3x USB 3.1, 1x USB 3.1 Type-C, 1x kombiniran avdio vhod/izhod |
| Priključki zadaj | 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.4, 3x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x RJ-45, 1x audio vhod, 1x audio izhod |
| Čitalec kartic | ne |
| Razširitve | 1x M.2 2230; 1x M.2 2280; 1x PCIe 3 x,1x PCIe 4 x16 (1x M.2 2230 za WLAN ali 1x M.2 2280) |
| Razširitvena mesta | 1x 3,5'' |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | integrirana 10/100/1000M GbE LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, zanka za ključavnico, vgrajena kabelska ključavnica za pripomočke; tanka kabelska ključavnica |
| Mere (Š x V x G) | 9,5 x 27 x 30,3 cm (Mere sistema se lahko spreminjajo in so odvisne od konfiguracije ter razlik v proizvodnji) |
| Teža | od 4,2 kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | Certifikat Energy Star, registrirano za EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
Carrer d'Ausias Marc, 148 BARCELONA ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Namizni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta računalnika
Tip procesorja
Generacija/Serija procesorja
Pomnilnik
Kapaciteta diska
Tip diska
Ločena grafika
Grafična kartica
Operacijski sistem
Wi-Fi
Bluetooth
DVD zapisovalnik
Garancija
Ta izdelek
ASUS V500 Mini Tower V501MV-05210H0180 Intel Core 5 210H/16GB/SSD 512GB/UHD/Brez OS/3y PUR Warranty 90PF05R3-M01C70
648,50 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
Intel 14.generacija
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Brez
Ne
Ne
Ne
36 mesecev
Podoben izdelek
1.016,25 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
Intel 14.generacija
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Da
Da
Ne
36 mesecev
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i7
Intel 14.generacija
16 GB
1 TB
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
/
/
Ne
24 mesecev
Podoben izdelek
758,96 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
Intel 14.generacija
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Brez
Da
Da
Ne
24 mesecev
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni