Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Pavilion Elite H8-1103 i5-2500/VGA/W7/tipk./miška H0L36
816,12 €
Cena brez DDV: 668,95 €
36 x 27,67 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i5-2500 (3,3 GHz 6 MB L3 predpomnilnika) |
| Osnovna plošča | Intel H67-460w napajalnik |
| Pomnilnik | 4 GB DDR3 (1 x 4GB) Skupno število rež: 4 DIMM (Podpira do 16 GB pomnilnika DDR3) |
| Trdi disk | 1 TB SATA 3G (7200 obr/min) |
| Optična enota | DVD SATA DVD RAM in dvoplastni pogon, Bralnik pomnilniških kartic 15-v-1 |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GTX 550 Ti (1 GB namenskega) s tehnologijo PureVideo® HD |
| Mrežne povezave | 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN |
| Vmesniki | 3 reže PCI-Express x1; 1 reža PCI-Express x16; 1 MiniCard |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Micro tower |
| Operacijski sistem | Pristni Windows® 7 Home Premium 64 |
| Priključki | 2 vrat USB 3.0, 8 vrat USB 2.0, 1 vhod za zvok,1 izhod za zvok, 2 analogna vhoda za zvok, 4 analogni izhodi za zvok, 1 digitalni izhod za zvok |
| Dimenzije | 41,2 x 17,5 x 41,5 cm |
| Ostalo | 2 vrata DVI (VGA prek prilagojevalnika); 1 vrata HDMI, Zvočna konzola Beats, High Definition Audio 7.1 |
| Garancija | 1 leto |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni