Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP EliteDesk 800 G5 i7/16GB/SSD 512GB/Windows 10 PRO/DM (7PF48EA)
1.170,58 €
Cena brez DDV: 959,49 €
36 x 39,6 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
S kompaktnim računalnikom HP EliteDesk 800 Desktop Mini izkusite zmogljivost, varnost in vodljivost, prilagojene za sodoben delovni prostor. Oblikovan je tako, da se prilega vašemu podjetju in proračunu.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c06320288 |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -9700 (3 - 4,70 GHz) 12MB 8 jedr/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2666 MHz (1x16GB), 3x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 2280 PCIe NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics 630 |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q370 |
| Napajalnik | zunanji 90W |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C, 2x USB 3.1, 1x kombiniran avdio vhod/izhod, 1x 3,5mm avdio izhod |
| Priključki zadaj | 2x Display Port 1.2, 4x USB 3.1, 1x USB Type-C, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | ne |
| Razširitve | 1x m.2 PCIe x1 2230, 2x M.2 PCIe x4 2280/2230 |
| Razširitvena mesta | 1x 2,5'' |
| Tipkovnica in miška | HP USB SLO Business Slim tipkovnica in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji 2 W |
| Brezžične povezave | Intel 9560 802.11 ac 2x2 in Bluetooth 5 |
| Žične povezave | Intel Ethernet Connection I219LM GbE LOM |
| Optična enota | / |
| RAID | podpira RAID 1 (mirroring) |
| Varnost | TPM 2.0 modul, reža za Kensigton ključavnico |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,4 x 17,5 cm |
| Teža | 1,05 kg |
| Barva | črno/srebrna |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | - s podporo na lokaciji naslednji delovni dan |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni