Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Elite 7300 i3-2120 XT235 HLSYXT235EA
456,49 €
Cena brez DDV: 374,17 €
36 x 15,7 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Elite 7300 i3-2120 XT235
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i3-2120 Processor (3.3 GHz, 3 MB cache, 2C/4T) |
| Osnovna plošča | Intel H67 Express |
| Pomnilnik | 2GB PC3-10600 (1x2GB) Memory DDR3 |
| Trdi disk | 500GB SATA 3.5 NCQ 7200rpm, |
| Optična enota | SATA SuperMulti LightScribe DVD |
| Grafična kartica | Intel MGA HD |
| Mrežne povezave | Realtek 8111E Gigabit |
| Vmesniki | (3) PCIe x1 slots, (1) PCIe x16 slot, (1) miniPCI slot |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Mikrostolp |
| Operacijski sistem | Free DOS |
| Dimenzije | 365 x 165 x 373mm |
| Priključki | zadaj:2x USB 2.0, 2x USB 3.0 ports, SPDIF out, RJ-45, DVI-I, DVI-D port, mic, audio in/out, 7.1 ch : spredaj (2) USB 2.0 ports, (1) MIC - (1) audio out (Headphone), |
| Ostalo | 15v1 čitalec kartic |
| Garancija | 1 leto (1-1-1);priporočamo podaljšanje na 3 leta (HZ550E) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni