Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Elite 7000 MT i5-750/W7 VN963
807,69 €
Cena brez DDV: 662,04 €
36 x 27,39 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Elite 7000 MT i5-750/W7 VN963
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i5-750 Processor (2.66GHz, 8MB L2 cache) |
| Osnovna plošča | Intel P55 PCH chipset |
| Pomnilnik | 4GB (2x2GB) PC3-10600 Memory DDR3 |
| Trdi disk | 500GB SATA 3.5 NCQ 7200rpm, moznost raid 0,1 |
| Optična enota | SATA SuperMulti LightScribe DVD |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GT230 1.5GB PCIe x16 |
| Mrežne povezave | Realtek RTL8111DL Gigabit |
| Vmesniki | (3) PCIe x1 slots, (1) PCIe x16 2.0 |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Mikrostolp |
| Operacijski sistem | Windows 7 Home Premium 32-bit |
| Priključki | zadaj:(6) USB 2.0 ports, (1) RJ-45, (1) 1394, (1) Optical Out, (1) audio in - (1) audio out - (1) MIC - (1) sur.center, - (1) s. LS - (1) s.RS: spredaj (3) USB 2.0 ports, (1) MIC - (1) audio out (Headphone), (1) 1394 |
| Dimenzije | 385 x 185 x 416 mm |
| Ostalo | 22v1 čitalec kartic |
| Garancija | 3leta (3-3-0) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni