Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Compaq 8100 Elite CMT i7-860/W7PRO DT817
1.062,51 €
Cena brez DDV: 870,91 €
36 x 35,94 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Compaq 8100 Elite CMT i7-860/W7PRO DT817
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core i7-860 Processor (2.80 GHz, 8M total cache) |
| Osnovna plošča | IntelR Q57 Express chipset |
| Pomnilnik | 4GB PC3-10600 Memory (2x2GB) |
| Trdi disk | 500GB SATA 3.5 1st Hard Drive |
| Optična enota | SuperMulti SATA DVD+/-RW pogon |
| Grafična kartica | NVIDIA GF 310 DP SH x16Card |
| Mrežne povezave | Intel 82578 GbE Network |
| Vmesniki | 2x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 3x PCI |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Stolp ali namizno ohišje |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional 64-bit |
| Priključki | (4) USB 2.0 , head. out, micr/head. jack,zadaj: (6) USB 2.0, serial port,2x PS/2 , RJ-45 , DisplayPort and VGA ,audio in/out |
| Dimenzije | 447.8 x 177.8 x 444.5 mm |
| Ostalo | RAID 1, čitalec kartic 22v1, obnovitveni medij Windows 7 Pro 32/64 bit |
| Garancija | garancija 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni