Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Compaq 8000 Elite SFF E8500 WB660
708,34 €
Cena brez DDV: 580,61 €
36 x 24,08 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Compaq 8000 Elite SFF E8500 WB660
Tehnične podrobnosti
| Pomnilnik | 2GB PC3-10600 (2x1GB) DDR3 |
| Garancija | 3 leta (3-3-3) |
| Trdi disk | 320GB SATA 3.5 7200rpm |
| Mrežne povezave | Intel 82567LM GbE Network |
| Procesor | Intel Core 2 Duo E8500 (3.16 GHz, 6M L2 cache, 1333 MHz FSB, vPro) |
| Grafična kartica | Intel Graphics Media Accelerator 4500 |
| Osnovna plošča | IntelR Q45 Express chipset |
| Vmesniki | Low profile : (1) PCI , (2) PCI Express x1 ,(1) PCI Express x16 |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Small Form Factor |
| Priključki | sp: (4) USB 2.0,head. output, mic/head jack, zad:(6) USB 2.0 , serial port, 2x PS/2 , RJ-45 , DisplayPort and VGA, audio in/out |
| Optična enota | SuperMulti SATA DVD+-RW |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional 32 bit |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni