Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Compaq 6000 Pro SFF E8400 VN777
654,55 €
Cena brez DDV: 536,52 €
36 x 22,29 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Compaq 6000 Pro SFF E8400 VN777
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core 2 Duo E8400 Processor (3.0-GHz, 6 MB L2 cache, 1333-MHz FSB) |
| Osnovna plošča | Intel Q43 Express chipset - 240W napajalnik |
| Pomnilnik | 2GB (2x1Gb) DDR3 SDRAM ( 2 prosti reži) do 16GB |
| Trdi disk | 320-GB SATA 3.0-Gb/s 7200 rpm |
| Optična enota | SATA SuperMulti LightScribe DVD |
| Grafična kartica | Intel Graphics Media Accelerator 4500 |
| Mrežne povezave | Intel 82567LM Gigabit |
| Vmesniki | 1) low profile PCI slot, (2) low profile PCIe x1 slots,(1) low profile PCIe x16 |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | SFF |
| Operacijski sistem | Windows 7 prednaložen na Win XPP Pro |
| Priključki | zadaj: (6) USB 2.0, (1) standard serial port, (2) PS/2, (1) RJ-45, (1) VGA, audio in/out , (1) DisplayPort, spredaj:(4) USB 2.0,slušalke, mikrofon |
| Dimenzije | 100.3 x 337.8 x 378.5 |
| Garancija | 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni