Več podobnih: Računalniki Dell
Več podobnih: Računalniki Dell
Računalnik DELL OptiPlex 3080 MFF i5-10500T/8GB/SSD 256GB/UMA/W10Pro 273586362
687,30 €
Cena brez DDV: 563,36 €
36 x 23,38 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Prilagodljiva montaža: z več možnostmi montaže se 3080 mikro prilega točno tja, kjer ga potrebujete. Enostavno vzdrževanje: 3080 micro omogoča lažji dostop do delov, ne da bi morali odstraniti sprednji okvir. Delajte samozavestno: TPM 2.0 varnost, standardna reža za varnostno ključavnico ter zanka za ključavnico. Ostanite hladni: Z novo zasnovo hlajenja sprednje plošče 3080 micro maksimizira dovod zraka, da ohrani nizko temperaturo sistema.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://dl.dell.com/topicspdf/optiplex-3080-desktop_owners-manual2_en-us.pdf |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -10500T (2,30 - 3,80 GHz), 12 MB, 6 jeder |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2666 MHz (1x 8GB), 2 reži (ena zasedena), do 64 GB |
| SSD pogon | 256 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 2230 PCIe NVMe Class 35 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD 630 |
| Vrsta ohišja | Ohišje mini velikost (MFF) |
| Vrsta ohišja dodatno | - Micro Form Factor |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel B460 |
| Napajalnik | 65 Watt AC Adapter |
| Priključki spredaj | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (PowerShare), 1x univerzalni Audio Jack, 1x Line-out |
| Priključki zadaj | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 1., 1x RJ-45 (10/100/1000 Mbp) |
| Čitalec kartic | ne |
| Razširitve | / |
| Razširitvena mesta | 1x SATA (1x 2,5'' HDD) |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica (QWERTZ) KB216 in USB optična miška (MS116) |
| Zvočniki | notranji 2 W |
| Brezžične povezave | Intel 3165 802.11ac dual band 1x1 + Bluetooth 4.2 |
| Žične povezave | Ethernet 10/100/1000 Mbp |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM, 1x Kensington lock |
| Mere (Š x V x G) | 36.00 mm x 182.00 mm x 178.56 mm |
| Teža | 1,28 kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | Basic Onsite |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Namizni računalniki
Ocena
Tip procesorja
Pomnilnik
Kapaciteta diska
Tip diska
Ločena grafika
Operacijski sistem
Ta izdelek
Namizni računalnik MSI PRO DP80 A14G-1066AT Intel® Core™ i5 14400
898,79 €
Intel Core i5
8 GB
512 SSD
SSD
Ne
Windows PRO
Intel Core i5
8 GB
256 GB
SSD
Ne
Windows PRO
Intel Core i5
16 GB
256 GB
SSD
Ne
Windows PRO
Intel Core i5
8 GB
256 GB
SSD
Ne
Windows PRO
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni