Računalnik Compaq 500B MT E5300 VW049
Več podobnih: Računalniki Brez znamke
Več podobnih: Računalniki Brez znamke
433,82 €
Cena brez DDV: 355,59 €
36 x 14,94 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Standard Keyboard USB, 2004, 434821-B31
HP 1GB DR3-1333 DIMM Memory
HP 2GB DDR3-1333 DIMM Memory
HP 1.44-MB Internal FDD
HP 160GB SATA 3Gb/s NCQ 7200rpm
HP 250GB SATA 3Gb/s NCQ 7200 HDD
HP 500GB SATA/300 NCQ 7200 rpm HDD
MS Office 2007 SBE MLK\(EMEA)\ SW
HP COMPAQ LE1711 LCD Monitor
HP LE1901w 19-Inch wide LCD Monitor
HP COMPAQ LA1905wg 19-inch LCD Monitor
HP COMPAQ LA1951g LCD Monitor
HP LE2201w 22-Inch Wide LCD Monitor
HP COMPAQ LA2205wg LCD Monitor
HP LP2275w 22-inch LCD Monitor
HP COMPAQ LA2405wg LCD Monitor
HP LP2475w 24-inch LCD Monitor
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Pentium E5300 Processor (2.6 GHz, 2MB L2 cache, 800 MHz FSB) |
| Osnovna plošča | Intel G41 Express Chipset - 300W napajalnik |
| Pomnilnik | 2-GB DDR3 Synch DRAM PC3-10600 (1066/1333-MHz) |
| Trdi disk | 320-GB Serial ATA 3.0-Gb/s NCQ |
| Optična enota | SATA SuperMulti LightScribe DVD |
| Grafična kartica | Intel Graphics Media Accelerator 4500 |
| Mrežne povezave | Realtek RTL8103EL 10/100 |
| Vmesniki | (1) PCI 2.3 slot, (2) PCIe x1 slots, (1) PCIe x16 |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Microtower |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional prednaložen na Win XP PRO |
| Priključki | zadaj: (4) USB 2.0 ports, RJ-45 network port, VGA video port, audio in/out jacks, microphone jack, spredaj: (2) USB 2.0 ports, audio in/out jacks |
| Dimenzije | 384 x 166 x 428 mm |
| Ostalo | nima možnosti PS2 portov in disketnika |
| Garancija | 1 leto |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni