Več podobnih: Računalniki PCplus
Več podobnih: Računalniki PCplus
PCplus Gamer Core i7 2600/4GB/2TB/HD 6850
795,73 €
Cena brez DDV: 652,24 €
36 x 26,99 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | Acord-92 d.o.o. |
| Osnovna plošča: | Intel H67 vezni nabor |
| Procesor: | Intel Core i7 2600 3.4GHz |
| Pomnilnik: | 4GB DDR3 1333;Hz |
| Trdi disk: | 2048GB SATA |
| Optična enota: | DVD/RW |
| Grafična kartica: | AMD Radeon 6850 1GB DDR5 |
| Zvočna kartica: | 7.1 CH HD Audio |
| Tipkovnica: | brez |
| Miška: | brez |
| Zvočniki: | brez |
| Mrežna kartica: | Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Priključki: | Spradaj: - 2x USB - audio Zadaj: - 1 x PS/2 tipkovnica - 1 x VGA/D-Sub - 1 x VGA/DVI-D - 1 x HDMI - 1 x Optical SPDIF Out - 4 x Ready-to-Use USB 2.0 - 1 x RJ-45 LAN - HD Audio 7.1 |
| Dodatno: | čitalec kartic |
| Tip procesorja: | 3 |
| Količina pomnilnika: | 4 |
| Operacijski sistem: | brez |
| Ohišje | LC midi ATX s 600W napajalnikom |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni