Računalnik PCPLUS e-machine i7-14700 16GB DDR5 1TB SSD namizni
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
PCPLUS e-machine i7-14700 16GB DDR5 1TB namizni računalnik
PCplus e-machine namizni računalnik je narejen za domačo in pisarniško rabo. Osrednji del je 8+12 jedrni Intel Core i7-14700 procesor tudi za najzahtevnejša pisarniška opravila.
S tem računalnikom boste postali mojster večopravilnosti! Za gladko sočasno delovanje več programov poskrbi 16 GB kakovostnega DDR5 pomnilnika. Vgrajen je 1 TB Kingston NVMe SSD za bliskovit zagon sistema in pisarniških programov.
Računalnik je pripravljen na priklop vse vaše opreme. Na zadnji strani se nahajajo VGA, HDMI in DisplayPort za priklop monitorjev, na sprednji sta dva običajna USB 3.0 priključka.
PCplus e-machine pa ni le zmogljiv, temveč tudi prijazen do okolja. 400W napajalnik ima certifikat 80Plus Bronze, kar pomeni, da porabi manj energije in s tem zmanjšuje vaš vpliv na okolje.
Podatki proizvajalca:
Acord-92 d.o.o. Stegne 13 1000 Ljubljana Slovenija info@acord-92.si +386 1 583 72 30
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 148170 |
| EAN koda | 3830082176402 |
| Procesor: | Intel Core i7-14700 2,1/5,4Ghz, 8 jeder (+12 varčnih), 28 niti |
| Osnovna plošča | ASUS/ASRock H610M |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Mrežna kartica | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | spredaj ohišje: zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80Plus Bronze |
| Ohišje | micro ATX |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 370 x 175 x 415 mm |
| Tip procesorja: | Intel Core i7 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Operacijski sistem: | Brez |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com