Namizni računalnik PCplus E-machine, i5-11400, 16 GB, 512 GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, Office Home & Bus
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Namizni računalnik PCplus E-machine se lahko pohvali z vrhunskim procesorjem Intel Core-i5-11400. Tako gre za zelo zmogljiv poslovni računalnik, ki bo kos tudi nekoliko zahtevnejšim opravilom. Procesor lahko doseže impresivno delovno hitrost (do 4,4 GHz).
Poleg zmogljivosti sta zagotovljeni tudi hitrost in odzivnost, saj se namizni računalnik PCplus E-machine ponaša z:
- delovnim pomnilnikom (RAM) s kapaciteto 16 GB (DDR4), s katerim je zagotovljena podpora za večopravilnost oziroma za sočasno poganjanje več programov, in
- diskom SSD NVMe (512 GB), ki vas bo navduševal z osupljivo hitrostjo zagona programov in sistema (poslovni namizni računalnik PCplus E-machine ima operacijski sistem že naložen, in sicer Windows 11 Pro).
Gre za varčen, energetsko učinkovit namizni računalnik, o čemer priča dejstvo, da se napajalnik (300 W) ponaša s certifikatom 80Plus Bronze.
PCplus E-MACHINE namizni računalnik je narejen za domačo in pisarniško rabo. Sestavljen je iz kakovostnih komponent priznanih svetovnih proizvajalcev ter je CE certificiran s strani Slovenskega inštituta za kakovost. Kot dokaz učinkovitega delovanja nižje porabe električne energije nosi tudi mednarodni znak 80 Plus Bronze. Osebni računalnik PCplus E-Machine z i5-11400 procesorjem je namenjen za zahtevnejšo poslovno pisarniško uporabo ali uporabo doma.
Osrednji del je Intel Core i5-11400 procesor. Za gladko sočasno delovanje več programov poskrbi 16 GB kakovostnega DDR4 pomnilnika. Vgrajen je 512 GB SSD za bliskovit zagon sistema in pisarniških programov. Celotni paket zaključuje privlačno, kakovostno in kompaktno ohišje.
PCplus računalniki so CE certificirani za slovenski trg, izdelani iz energijsko varčnih komponent, so skladni z najnovejšimi predpisi EU o električni učinkovitosti in ustrezajo drugim obveznim standardom na evropskem trgu. Energetsko kartico z natančnejšimi podatki o porabi energije in drugo dokumentacijo najdete v zavihku "Prenosi".
Poleg računalnika dobite tudi Office Home & Business

V paketu dobite licenco za nov ali obstoječi računalnik, v slovenskem jeziku ( MAC v angleščini ), namenjena poslovni in domači rabi. Vsebuje Word, Excel, PowerPoint in Outlook.
Možnost prenosa licence (max. 1x na 90 dni) na drugo napravo istega uporabnika (licenca je vezana na Live ID).
Omogoča namestitev na eni napravi.

Ne vključuje medija, aktivacija se izvede s priloženim licenčnim ključem.
Zahtevan OS: Windows 10 / 11, Windows server 2019/2021, 3 najnovejše različice macOS
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | PCPLUS |
| EAN koda | 3830082170677 |
| Procesor: | INTEL Core i5-11400 2,6/4,4GHz |
| Osnovna plošča | ASUS Prime H510M-E |
| Pomnilnik: | 16GB 2666Mhz DDR4 |
| Trdi disk | 512GB M.2 NVMe SSD |
| opticna_enota | brez |
| Grafična kartica: | integrirana |
| Mrežna kartica | Realtek ALC897/887 |
| zvocna_kartica | integrirana (7.1) |
| Zvočniki | brez |
| Napajalnik: | 300 W 80Plus Bronze |
| Ohišje | midi ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | + Office Home & Business |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 462 x 233 x 496 mm z embalažo |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com

