Več podobnih: Računalniki PCX
Več podobnih: Računalniki PCX
Namizni računalnik PCX EXAM R5-PRO 4650G/16GB/SSD 500GB PCX EXAM AR 5.6
474,43 €
Cena brez DDV: 388,88 €
36 x 16,3 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik PCX EXAM AR 5.6 je namenjen uporabnikom, ki radi igrajo igre ali potrebujejo računalnik za vsakdanjo domačo uporabo. Poganja ga šestjederni procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G četrte generacije s taktom 4,3 GHz ter 16 GB DDR4 delovnega spomina. Za izredno hiter zagon vašega sistema poskrbi SSD M.2 disk velikosti 500GB.
Tehnične podrobnosti
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Vrsta procesorja dodatno | PRO 4650G 3,7 GHz 65W |
| Operacijski sistem | Brez |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR4 2400 GHz (1x16GB) |
| SSD pogon | 500 GB |
| SSD pogon dodatno | M.2 NMVe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Radeon™ Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Vrsta ohišja dodatno | MIDI ATX |
| Tip/vrsta računalnika | Osnovni |
| Nabor vezja | A520M-K |
| Napajalnik | 300W LC Power LC420-12 V.2.31 80+ |
| Priključki spredaj | 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, , AUDIO, SLUŠALKE |
| Priključki zadaj | 1x PS/2, 1x D-Sub, 1x HDMI, 4x USB 3.2, 2x USB 2.0 , 1x GLAN , 3x AUDIO |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1x PCIe 3.0/2.0 x 16, 2x PCI-E, 1x RAM,4x SATA |
| Razširitvena mesta | / |
| Tipkovnica in miška | / |
| Zvočniki | / |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | / |
| Mere (Š x V x G) | Širina 200 mm, Višina 425 mm, Globina 440 mm |
| Teža | 8,5 |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
830,10 €
Predvidoma 10 dni