Mini PC MSI Wind Box DC111 Celeron 1037/4GB/500GB/Windows 8 bel/črn
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Majhen, enostaven in pameten. Novi energijsko varčen MSI DC110 zasije ne samo z izgledom ampak tudi z nizko porabo energije. Z dvojedrnim procesorjem omogoča tudi dosti moči za tekoče predvajanje HD vsebin v majhnem formatu. Majhna velikost omogoča postavitev praktično povsod ter uporabo za internet, pošto in pisarniške aplikacije, kot tudi TV, glasbo, video in predvajanje fotografij.
Ponuja HDMI in VGA izhod za priklop drugega monitorja ali projektorja, ter tako naredi DC110 še učinkovitejšo rešitev za dnevno sobo ali pisarno. Tu je tudi SPDIF izhod za priklop 5.1 kanalnega zvoka. Navdušujoča je tudi nizka poraba električne energije, saj MSI DC110 porabi samo do 40W!
MSI Wind Box DC111 je elegantno oblikovan, tanek in lahek mini PC, pri merah 191.8 mm × 150.93 mm × 34.94 mm ima le 900 gramov. Unikatna zasnova baze omogoča enostavno prenašanje in shranjevanje.
Za enostavno multimedijskih datotek je tu ekskluzivno zasnovan SmartMedia link. Z uporabo oblačne tehnologije omogoča uporabniku uporabo tabličnega računalnika, prenosnika ali TVja, ki podpirajo DLNA in mobilnih naprav preko istega Wi-Fi ali LAN omrežja za predvajanje filmov, glasbe in slik.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | MSI |
| Velikost in ločljivost zaslona: | brez |
| Osnovna plošča: | Intel® NM70 |
| Procesor: | Intel® Celeron® 1037U Dual Core |
| Pomnilnik: | 4GB DDR3 SO-DIMM |
| Trdi disk: | 500GB 2,5" SATA III 5400 RPM |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel® HD Graphics |
| Tipkovnica: | ne |
| Miška: | ne |
| Zvočniki: | ne |
| Mrežna kartica: | gigabit LAN brezžični 802.11 b/g/n |
| Priključki: | spredaj: 3 v 1 čitalec kartic (SD, MS, MMC) USB 2.0 x4 vhod za slušalke / vhod za mikrofon zadaj: VGA izhod / HDMI-izhod 2 x USB 3.0 LAN Line-out S/PDIF |
| Dodatno: | poraba pod 40W, SmartMedia link oblačna tehnologija |
| Tip procesorja: | 1 |
| Količina pomnilnika: | 4 |
| Operacijski sistem: | Windows 8 |
| Ohišje | 191.8 X 150.93 X 34.94mm, 900g |
| Tip: | mini PC |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com