Mini PC MSI Wind Box DC110-006XEU C847/2GB/320GB
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Majhen, enostaven in pameten. Novi energijsko varčen MSI DC110 zasije ne samo z izgledom ampak tudi z nizko porabo energije. Z dvojedrnim procesorjem omogoča tudi dosti moči za tekoče predvajanje HD vsebin v majhnem formatu. Majhna velikost omogoča postavitev praktično povsod ter uporabo za internet, pošto in pisarniške aplikacije, kot tudi TV, glasbo, video in predvajanje fotografij.
Ponuja HDMI in VGA izhod za priklop drugega monitorja ali projektorja, ter tako naredi DC110 še učinkovitejšo rešitev za dnevno sobo ali pisarno. Tu je tudi SPDIF izhod za priklop 5.1 kanalnega zvoka. Navdušujoča je tudi nizka poraba električne energije, saj MSI DC110 porabi samo do 40W!
MSI Wond Box DC110 je elegantno oblikovan, tanek in lahek mini PC, pri merah 191.8 mm × 150.93 mm × 34.94 mm ima le 830 gramov. Unikatna zasnova bazre omogoča enostavno prenašanje in shranjevanje.
Za enostavno multimedijskih datotek je tu ekskluzivno zasnovan SmartMedia link. Z uporabo oblačne tehnologije omogoča uporabniku uporabo tabličnega računalnika, prenosnika ali TVja, ki podpirajo DLNA in mobilnih naprav preko istega Wi-Fi ali LAN omrežja za predvajanje filmov, glasbe in slik.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | MSI |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 0 cm brez |
| Osnovna plošča: | Intel®NM70 |
| Procesor: | Intel® Celeron® 847 Dual Core |
| Pomnilnik: | 2GB DDR3 |
| Trdi disk: | 320GB 5400 obr./min. |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel®HD Graphics |
| Tipkovnica: | brez |
| Miška: | brez |
| Zvočniki: | brez |
| Mrežna kartica: | gigabit LAN 802.11 b/g/n |
| Priključki: | Zadaj: 2x USB 2.0 VGA izhod HDMI izhod LAN S/PDIF Spredaj: mikrofon/slušalke 4x USB 2.0 |
| Dodatno: | 4-v-1 čitalec kartic ( SD, MS, MMC, XD ) samo 40W porabe |
| Tip procesorja: | 4 |
| Količina pomnilnika: | 2 |
| Operacijski sistem: | brez |
| Ohišje | 191.8 x 150.93 x 34.94 mm, 830g |
| Tip: | mini PC |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com