Osebni računalnik MSI Cubi 5 12M-407BEU i3-1215U/8GB/SSD 512GB NVMe/BrezOS
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Računalniki MSI
Več podobnih: Računalniki MSI
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 446eotpk42m6
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
MSI Cubi 5 12M-407BEU – kompaktna moč za zanesljivo poslovno delo
  • Intel Core i3 procesor zagotavlja hitro in stabilno delovanje
  • 512 GB NVMe SSD za bliskovito hiter zagon in dostop do podatkov
  • 8 GB pomnilnika za gladko delo z več aplikacijami
  • Kompaktna zasnova za enostavno umestitev v vsako pisarno
  • Zanesljiva izbira za zahtevnejše uporabnike in profesionalce
Z možnostjo nadgradnje pomnilnika do 64GB in podporo za hitro M.2 PCIe Gen4 SSD in 2.5" SATA enoto, nudi Cubi 5 prilagodljivost za različne poslovne potrebe. Integrirani Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 zagotavljata zanesljivo brezžično povezljivost, medtem ko bogata izbira USB priključkov omogoča enostavno povezovanje zunanjih naprav. S priloženim VESA nosilcem ga lahko diskretno namestiš za zaslon ali pod mizo, kar še dodatno prihrani prostor.
Procesor Intel Core i3-1215U 1.2GHz (do 4.40GHz, predpomnilnik 10MB Intel Smart Cache)
Pomnilnik 8GB, 512GB NVMe PCIe Gen4 x4 disk
Integrirana grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem /
Lastnosti:
  • volumen: 0,66L
  • DDR4 SO-DIMM (dve reži, ena zasedena, podpora do max 64GB)
  • VESA 100 x 100 (priložen namestitveni komplet)
  • priložen podaljšek za vklop in izklop Cubi PCja
  • 2.1 kanalni HD audio
  • glasnost delovanja: 28 dB (idle) / 38 dB (full load)
  • napajalnik 65W
  • ohišje črne barve
Komunikacija:
  • 1x LAN 1000 Gbps Mbps Realtek RTL8111H
  • 1x LAN 2.5 Gbps RTL8125BG-CG
  • 1x WiFi 6E
  • 1x Bluetooth 5.3
Razširitvena mesta:
  • 1x M.2 reža NVMe PCIe Gen4 x4 auto switch - zasedena reža
  • 1x prosto mesto za vgradnjo 2.5" HDD ali SSD diska
Vmesniki (spredaj):
  • 2x USB Type A 3.2 Gen 2 (10G)
  • 1x ThunderBolt 4
  • 1x 3.5mm mic-in/headphone-out combo
Vmesniki (zadaj):
  • 2x LAN (RJ45)
  • 1x HDMI v2.0b
  • 1x DisplayPort v1.4
Dimenzije: 124 x 124 x 53.7 mm
Teža: 0,59kg
Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
Tip Mini PC
Procesor Intel i3
Opis procesorja Intel Core i3-1215U 1.2GHz
RAM 8GB
Kapaciteta diska 512GB SSD
SSD Da
Operacijski sistem Brez
Grafika Integrirana
Opis grafike Intel Graphics
Blagovna znamka MSI
Zaloga Na zalogi
Stanje NOVO
Garancija 3 leta
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.