Več podobnih: Računalniki Lenovo
Več podobnih: Računalniki Lenovo
Lenovo ThinkStation S20 SNC94ZY
1.318,11 €
Cena brez DDV: 1.080,42 €
36 x 44,59 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Lenovo ThinkStation S20 SNC94ZY
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Xeon Quad Core W3520 (2.66GHz,8MB L2,1066 MHz) |
| Osnovna plošča | Intel X58 Express Chipset |
| Pomnilnik | 3x2GB DDR3 PC3-8500 (1066 MHz) ECC UDIM,do 12GB,3 reže proste |
| Trdi disk | 500 GB Serial ATA-2 7200rpm RAID 0,1,5 |
| Optična enota | DVD+/-RW Multiburner DL SATA150 |
| Grafična kartica | brez,2xPCI Express 16x |
| Mrežne povezave | Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps |
| Vmesniki | 1xPCI/1xPCI-e,4x/2xPCI Express 16x/1xPCIe 1x |
| Miška | optična USB |
| Tipkovnica | slovenska USB |
| Ohišje | TOWER,625W napajalnik |
| Operacijski sistem | Windows 7 Professional SLO/ANG 64 Lenovo ENHANCED EXPERIENCE |
| Priključki | Headphone-Line out (front, back),Microphone (front,back), Keyboard (PS/2),Mouse (PS/2),RJ-45,Serial,8USB2.0 (2 front, 8 back) IEEE1394,Card reader 9-1,1x e-SATA optical S/PDIF digital out/in |
| Dimenzije | VxŠxG 478mmx175mmx483mm,teža (max.konfiguracija) 17,5 kg |
| Ostalo | programska oprema ThinkVantage Technology |
| Garancija | mednarodna garancija 3 leta pri uporabniku |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12 811 09 Bratislava SK
https:/pcsupport.lenovo.com/contactus
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni