Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Z2 G4 i9/16GB/SSD 512GB/Windows 10 PRO/TWR (6TX16EA)
1.589,65 €
Cena brez DDV: 1.302,99 €
36 x 53,78 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i9-9900k z grafično kartico Intel UHD 630 (3,6 GHz, s tehnologijo Intel Turbo Boost do 5,0 GHz, 16 MB predpomnilnika, 8 jeder) |
| Osnovna plošča | Intel® PCH C246, |
| Pomnilnik | 16GB DDR4-2666 nECC (1x16GB) RAM, tri proste reže, do 128GB |
| Trdi disk | 512GB TLC PCIe 1stSSD |
| Optična enota | Slim SuperMulti DVD+/-RW pogon |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 630 |
| Mrežne povezave | Integrirana Intel I219LM PCIe GbE Controller |
| Vmesniki | (1) PCIe Gen3 x16, (1) PCIe Gen3 x4 (x16 connector), (2) PCIe Gen3 x1 (x4 connector), (2) M.2 za storage (PCIe Gen3 x4)- 1 prost, (1) M.2 za WLAN (PCIe Gen3 x1) |
| Priključki | spredaj: (2) USB 3.1 (1x polnjenje), (1) slušalke/mikrofon,zadaj: (4) USB 3.0, (2) USB 2.0, (1) RJ-45, (1) Audio In, (1) Audio Out, (2) Displayport (1.2) |
| Tipkovnica | HP ANGLEŠKA BREZŽIČNA Business Slim |
| Miška | HP Brezžična miška |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64bit High End |
| Ohišje | Minitower |
| Dimenzije | 356 mm x 169 mm x 435 mm |
| Masa | od 7,0 kg do 11,4 kg |
| Napajanje | 650W, active PFC, 90% izkoristek |
| Ostalo | podpira RAID 0,1, vgrajeni zvočniki; energetska učinkovitost: Ustreza ENERGY STAR®; HP Remote Graphics Software (RGS) for Z |
| Garancija | Garancija 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni