Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
HP ENVY Recline 27-k210na i7-4790T 8GB/1TB,Win8.1
1.467,42 €
Cena brez DDV: 1.202,80 €
36 x 49,64 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i7-4790T (2,7 GHz, 8 MB predpomnilnika, 4 jedra) |
| Osnovna plošča | Intel H87 |
| Pomnilnik | 8GB DDR3 (1 x 8GB) Skupno število rež: 2 SODIMM |
| Trdi disk | 1 TB 5400 obr./min SATA, 8 GB cache flash modul |
| Optična enota | brez optične enote |
| Zaslon | 68,6-cm (27") zaslon IPS full HD širokega formata z 10 točkami dotika in osvetlitvijo WVA WLED, ločljivost 1920x1080 |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce GT 730A (1 GB namenskega pomnilnika) |
| Mrežne povezave | Vgrajen vmesnik 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN |
| Brezžična povezava | Kombinirana dvopasovna kartica Mini Card (2 x 2) 802.11 b/g/n s tehnologijama Bluetooth 4.0 in Wireless Display (podpora za WiDi/Wifi Direct) |
| Miška | brezžična optična |
| Kamera | Vgrajena spletna kamera HP TrueVision HD z vgrajenima dual-array digitalnima mikrofonoma za izničevanje odmeva in odpravljanje hrupa |
| Čitalec kartic | Vgrajen 3v1 čitalec kartic |
| Tipkovnica | brezžična (naknadno gravirana s slovenskimi znaki) |
| Ohišje | AiO |
| Operacijski sistem | Windows 8.1 64bit ANG |
| Dimenzije | 65,5 x 26,5 x 48,8 cm, Pakirano: 83 x 27 x 57,1 cm; |
| Priključki | 2 vrat USB 2.0; 2 vrat USB 3.0; 1 izhod za stereo zvok Beats; 1 kombiniran vhod za slušalke/izhod za mikrofon Beats; 1 izhod za nizkotonski zvočnik Beats; 1 vrata HDMI |
| Ostalo | Konzola Beats Audio™; 4 zelo zmogljivi zvočniki |
| Garancija | 1 leto (1-1-1), priporočamo nakup možnosti podaljšanja garancije na 3 leta (UC994E) |
| Oblika | Nagib: od 5 stopinj v smeri naprej do 145 stopinj v smeri nazaj; Zaslon na dotik |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni