Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP EiteDesk 800 G5 i5/8GB/SSD 512GB/Windows 10 PRO/DM ( 7PF51EA)
980,03 €
Cena brez DDV: 803,30 €
36 x 33,15 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel® Core™ i5-9500 z grafično kartico Intel UHD 630 (3,0 GHz, s tehnologijo Intel Turbo Boost do 4,4 GHz, 9 MB predpomnilnika, 6 jeder) |
| Osnovna plošča | Intel® Q370 PCH-H-vPro; 65W zunanji napajalnik, do 89-odstotna učinkovitost |
| Pomnilnik | 8 GB 2666 MHz DDR4 SODIMM (1x 8GB) - 1 prosta reža, do 32GB |
| Trdi disk | 512GB M.2 2280 PCIe NVMe TLC Solid State Drive M.2 2280, prosta reža za 2,5'' disk |
| Grafična kartica | Integrirana Grafična kartica Intel® UHD Graphics 630 |
| Mrežne povezave | Gigabitna omrežna povezava Intel 9560 ac 2x2 +Bluetooth 5 WW |
| Vmesniki | (1) prost notranji M.2 WLAN 2230 konektor; |
| Priključki | spredaj:(2) USB 3.1 (1x Gen2, 1x Gen1 za hitro polnjenje), (1) USB Type-C, (1) univerzalini audio priključek (CTIA), avdio in; zadaj:(4) USB 3.1 Type A (2x Gen 1, 2x Gen2), (1) RJ-45, (1) DisplayPort, (1) USB Type-C 3.1 |
| Tipkovnica | HP USB slovenska Slim Business |
| Miška | HP USB optična miška |
| Zvočniki | Notranji zvočnik |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro 64bit |
| Ohišje | Desktop Mini |
| Dimenzije | 177 x 34.2 x 174.7 mm brez okvirja, dimenzije embalaže: 144.8 x 231.2 x 497.8 mm |
| Masa | 1.21 kg, pakirano: 2.8 kg |
| Ostalo | energetska učinkovitost: Ustreza ENERGY STAR®; priloženo stojalo za vertikalno postavitev; možnost pritrditve na HP EliteDisplay Exx3x: 2DW53AA- HP B300 PC Mounting Bracket |
| Garancija | garancija 3 leta (3-3-3) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni