Osebni računalnik HP Z2 Mini G9 i7-13700K/32GB/SSD 1TB NVMe/T1000 8GB/Win11Pro (5F193EA)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Osebni računalnik HP Z2 Mini G9 i7-13700K je zmogljiva delovna postaja, zasnovana za profesionalce, ki zahtevajo visoko zmogljivost in zanesljivost pri svojem delu. Ta kompaktni, a močan računalnik združuje najnovejšo tehnologijo s prostorsko učinkovitostjo, kar omogoča uporabnikom, da izkoristijo svoj potencial brez žrtvovanja prostora na delovni mizi. Procesor Intel Core i7-13700K zagotavlja izjemno hitrost in večopravilnost, kar je ključno za učinkovito obdelavo podatkov in zahtevnih nalog. Z 32 GB pomnilnika RAM boste imeli na voljo zadostno količino pomnilnika za tekoče izvajanje več programov istočasno, medtem ko bo hitri SSD disk kapacitete 1 TB NVMe poskrbel za bliskovito hitrost zagona sistema in hitro nalaganje aplikacij ter datotek.
Grafična kartica NVIDIA T1000 s 8 GB pomnilnika bo zagotovila gladko izvajanje grafično intenzivnih opravil, kot so 3D modeliranje, oblikovanje, animacija in video urejanje. To omogoča, da se vaše delo izvaja brez težav in brez zamikov, ne glede na zahtevnost naloge. Nameščen operacijski sistem Windows 11 Pro zagotavlja varno in intuitivno delovno okolje, ki je prilagojeno potrebam poslovnih uporabnikov. S številnimi funkcijami za produktivnost in varnostjo, Windows 11 Pro pripomore k učinkovitemu delu brez skrbi glede varnosti podatkov.
Zaradi svoje kompaktne oblike se HP Z2 Mini G9 i7-13700K odlično prilega na delovno mizo, pri tem pa ne zasede veliko prostora. To ga naredi idealno izbiro za tiste, ki cenijo učinkovitost in zmogljivost, a hkrati potrebujejo tudi prostorsko učinkovito rešitev.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/c08109685.pdf |
| YouTube Video ID | VUCpR6E-Oyg |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -13700K (2,4 - 5,3 GHz) 30MB 16 jeder/24niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 5600 MHz (2x16GB), ni prostih rež |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | Z Turbo PCIe-4x4 2280 TLC M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia |
| Grafična kartica dodatno | T1000 8GB GDDR6, 4x mDP |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Delovna postaja |
| Nabor vezja | Intel W680 |
| Napajalnik | 280W zunanji napajalnik |
| Priključki spredaj | - s strani: 1x USB 3.1 Gen2 (polnilni 5V/2.1A), 2x USB TYPE-C 3.2 (1x polnilni 5V/2.1A), 1x kombiniran 3,5mm |
| Priključki zadaj | 2x DP 1.4, 3x USB 3.1 Gen2, 1x RJ45 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 2x M.2 2280 PCIe 4 x4; 1x reža M.2 2230 za WLAN; 1x reža PCIe 4 x8 (konektor PCIe z nizkim profilom) |
| Tipkovnica in miška | priložena angleška tipkovnica HP USB 320K in USB optična miška |
| Zvočniki | notranji |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | integriran Intel I219LM PCIe GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | integriran TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 21,8 x 6,9 x 21,1 cm |
| Teža | od 2,20 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | IT ECO declaration, US ENERGY STAR, EPEAT Gold za USA, TCO, vertikalno stojalo priloženo |
| Garancija v mesecih | 36 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com