Delovna postaja DELL Precision T3610 BS6OO2WUCQ3U
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Dell razume uporabnike svojih delovnih postaj in njihove specifične potrebe. Najnovejše posodobitve obstoječih potreb in novih orodji omogočajo maksimalno učinkovitost in zanesljivost, ki uporabnikom omogoča, da se osredotočijo le na ustvarjalnost. Poslovna delovna postaja Dell Precision T3610 je bila nagrajena za dizajn ohišja. Opremljena je z generacijo procesorjev Intel Xeon in profesionalno grafiko Nvidia Quadro ali AMD FirePro profesionalno grafiko, ki v veliki meri olajša samodejno upodabljanje in v nekaj minutah omogočajo ustvarjanje zapletenih 3D scen, za katere bi potrebovali z drugo opremo več ur, s tovarniško instaliranim operacijskim sistemom Windows 8, z novo programsko opremo Intel Cache Acceleration, PCIe SSDs ter z dodelanim delovanjem Dell Precision Performance Optimizer.
Procesor Intel Xeon Quad-Core E5-1620 v2 3.70 GHz (3.70 GHz up to 3.90 GHz, 10MB Cache)
pomnilnik 8 GB, 500GB, DVD-RW enota
grafična kartica NVIDIA Quadro K2000 2GB
Windows 8 Professional
Podrobneje:
RAM 1866MHz DDR3, 8. rež, do 128GB
Intel 82579 Gigabit Ethernet
ohišje črne barve
priložena tipkovnica in miška
Proste reže:
2x PCIe x16 Gen 3
1x PCIe x16 Gen 2 žično x8
1x PCIe x4 Gen 2
1x PCIe x1 Gen 2
1 x PCI 32bit
Vmesniki spredaj:
3x USB 2.0, 1x USB 2.0
1x priklop za mikrofon, slušalke
Vmesniki notri:
3x USB 2.0
2x SATA 6.0Gb/s
2x SATA 3.0Gb/s
2x SATA 3.0Gb/s
Vmesniki zadaj:
3x USB 2.0, 3x USB 2.0
2x PS2
1x serial
1x LAN(RJ-45)
Dimenzije: 414 X 172.6 X 471mm
Garancija: 3 leta proizvajalčeve garancije
Tehnične podrobnosti
| Tip | Delovna postaja |
| Procesor | Intel Xeon |
| Opis procesorja | Intel Xeon E5-1620 v2 3.7GHz |
| RAM | 8GB |
| HDD | 500GB |
| SSD | Ne |
| Operacijski sistem | Windows 8 Professional |
| Grafika | NVIDIA Quadro |
| Opis grafike | NVIDIA Quadro K2000 2GB |
| Optična enota | DVD-RW |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO nalepke |
| Stanje | Renew (neprodane zaloge) |
| Blagovna znamka | DELL |
| Zaloga | Na zalogi |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com