ASUS ZenDrive U9M Ultra Slim (90DD02A0-M29000) črn zunanji DVD zapisovalnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,85 (234 ocen)
🔥 Med TOP 5 najbolj prodajanimi Več podobnih: Trdi in SSD diski Asus
Več podobnih: Trdi in SSD diski Asus
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: ac92141353
S točkami zvestobe do popustov: 4 točke.
Primerno za arhiviranje podatkov Enostavna povezava prek USB Za naprave brez vgrajenega pogona
  • Kompaktna in izjemno tanka zasnova za mobilno uporabo
  • Povezava preko USB omogoča hitro in preprosto uporabo
  • Podpira branje in zapisovanje CD ter DVD medijev
  • Primerna za varnostne kopije, arhiviranje in namestitve programske opreme
  • Združljiva s širokim naborom naprav in operacijskih sistemov
Ultra-thin in kot nalašč za ZenBook
Shranite svoje dragocene spomine za več kot 1000 let
Najbolj robustna rešitev za varnostno kopiranje
ASUS ZenDrive U9M ponuja celovito in enostavno uporabo varnostnih kopij. Intuitivna programska oprema CyberLink Power2Go 8 in PowerBackup, ki je v paketu, poenostavlja postopek zapisovanja diskov in ponuja izbirno šifrirno funkcijo za zaščito vaših zasebnih datotek ter dodatno samodejno arhiviranje podatkov. Na voljo je tudi z brezžičnim varnostnim kopiranjem iz naprave Android v računalnik, ki ga izvaja aplikacija Nero BackItUp.
Podatki proizvajalca:
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva koda 90DD02A0-M29000
EAN koda 4712900714579
Proizvajalec ASUS
Tip: DVD/RW
Hitrost branja: DVD-ROM: 8X
DVD+R: 8X
DVD-R: 8X
DVD+R(SL, M-DISC): 8X
DVD+RW: 8X
DVD-RW: 8X
DVD+R(DL): 8X
DVD-R(DL): 8X
CD-ROM:24X
CD-R: 24X
Hitrost zapisovanja: DVD+R: 8X
DVD+R(SL, M-DISC):4X
DVD-RW: 6X
DVD+R(DL): 6X
DVD-R(DL): 6X
CD-R: 24X
CD-RW: 24X
Vmesnik: USB 2.0
Barva: črna
Garancija 24 mesecev
Vrsta: zunanji
Slim: Da
Dodatno:
sistemske zahteve:
  • CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz ali AMD Athlon 2100+ ali novejši
  • RAM: priporočljivo je 512 MB ali več
  • Trdi disk: 10 GB ali več
potrebna moč delovanja: USB power +5V ? 5%
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ASUS ZenDrive U9M primeren za uporabo z vsemi prenosniki in računalniki?
Katera vrsta medijev je podprta?
Kako enostavna je uporaba tega zunanjega zapisovalnika?
Ali je primeren za ustvarjanje varnostnih kopij osebnih ali poslovnih podatkov?
Ali pogon deluje tudi na računalnikih z operacijskim sistemom macOS?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,85 na podlagi 234 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.