Dokumentni skener Brother ADS-4900W 60 S./Min. USB 3.0 LAN WLAN ADF Duplex
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Optični čitalci Brother
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 98138154
S točkami zvestobe do popustov: 94 točk.
Brother ADS-4900W – hiter in zanesljiv dokumentni skener za digitalizacijo v pisarni
  • Hitrost skeniranja do 60 strani na minuto
  • Obojestransko skeniranje in samodejni podajalnik
  • Povezljivost prek USB 3.0, LAN in WLAN
  • Optimiziran za stalno pisarniško uporabo
  • Podpira delo s kompleksnimi dokumentnimi tokovi
Skeniraj
Največja dimenzija skeniranja: 215,9 x 355,6 mm
Ločljivost optičnega skeniranja: 600 x 600 DPI
Izboljšana ločljivost skeniranja: 1200 x 1200 DPI
Funkcija: barvno skeniranje
Funkcija: obojestransko skeniranje
Globina vhodne barve: 48 bitov
Globina izhodne barve: 24 bitov
Izhodna globina sivine: 8 bitov
Sivine: 256
Hitrost skeniranja ADF (črno-belo, A4): 60 strani na minuto
Hitrost skeniranja ADF (barvno, A4): 60 strani na minuto
Hitrost dvostranskega ADF skeniranja (č/b, A4): 120 ipm
Hitrost obojestranskega ADF skeniranja (barvno, A4): 120 ipm
oblikovanje
Vrsta optičnega bralnika: ADF + optični bralnik listov
Barva izdelka: črna, bela
Zaslon: LCD
Diagonala zaslona: 10,9 cm (4,3")
Funkcija: zaslon na dotik
Funkcija: barvni zaslon
Kontrole: dotik
Funkcija: Vgrajen zaslon
Storitve
Vrsta senzorja: Dual CIS
Vir svetlobe: LED
Formati datotek optičnega bralnika: JPEG, PDF, TIFF
Dnevni delovni cikel (največ): 9000 strani
Največja mesečna poraba: 180.000 strani na mesec
Skeniraj v: e-poštni strežnik, FTP, HTTP, PC, SMB
Gonilniki skeniranja: ISIS, SANE, TWAIN, WIA
Funkcija: Ultrazvočni senzor
Nivo hrupa pri delovanju skenerja: 62 dB
Vhodna zmogljivost
Kapaciteta samodejnega podajalnika dokumentov (ADF): 100 listov
Ravnanje s papirjem
Funkcija: način dolgega papirja
Največja velikost papirja serije ISO A: A4
Debelina medija (min): 0,08 mm
Debelina kartice (max): 1,32 mm
Teža medijev za pladenj za papir: 25 - 413 g/m²
Teža medija samodejnega podajalnika dokumentov (ADF): 25–413 g/m²
Največja razdalja skeniranja: 21,6 cm
Največja dolžina skeniranja: 5 m
Povezave in vmesniki
Funkcija: vrata USB
Različica USB: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
energije
Vrsta napajanja: AC
Poraba energije (standardno delovanje): 34 W
Poraba energije (pripravljenost): 7,7 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,1 W
Funkcija: Način mirovanja
Poraba energije (način mirovanja): 1,7 W
Izhodna napetost: 24V
Izhodni tok: 1,9A
Funkcija: Samodejni izklop
omrežje
Funkcija: WiFi
Standardi WLAN: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Funkcija: Ethernet/LAN
Funkcija: podpora IPv6
Podatki o embalaži
Količina na paket: 1 kos
Širina embalaže: 393 mm
Globina embalaže: 288 mm
Višina embalaže: 334 mm
Teža paketa: 4,2 kg
Sistemske zahteve
Funkcija: Podpira operacijske sisteme Windows
Funkcija: Podpira operacijske sisteme Mac
Funkcija: Podprti operacijski sistemi Linux
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 5 - 35°C
Temperaturno območje skladiščenja: -20 - 60 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 20 - 80%
Vlažnost med skladiščenjem: 10 - 90%
Teža in mere
Širina: 300 mm
Globina: 247 mm
Višina: 236 mm
Teža: 3,37 kg
Obseg dobave
Priloženi kabli: AC, USB
Druge funkcije
Funkcija: Reža za kabelsko ključavnico
Logistični podatki
Blagovna tarifna številka (HS): 84716070
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali Brother ADS-4900W omogoča neposredno povezavo z omrežjem brez računalnika?
Kateri formati datotek so podprti pri shranjevanju skeniranih dokumentov?
Kako zmogljiv je samodejni podajalnik dokumentov (ADF) pri vsakodnevnih obremenitvah?
Ali je Brother ADS-4900W primeren za digitalizacijo fotografij ali občutljivega gradiva?
Kaj storiti, če pride do zatika papirja med skeniranjem?
Opis posodobljen: april 2026
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.