Brother ADS-4500W Dokumentens Scanner 35 S./Min. LAN WLAN Duplex
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Optični čitalci Brother
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 98137506
S točkami zvestobe do popustov: 54 točk.
Brother ADS-4500W – zanesljivo digitaliziranje poslovnih dokumentov
Primerno za pisarniško uporabo Hitro skeniranje več dokumentov Obojestransko zajemanje strani
  • Samodejni podajalnik za neprekinjeno delo
  • Povezljivost LAN in Wi-Fi za prilagodljivo integracijo
  • Duplex funkcija za hitrejše obojestransko skeniranje
  • Primeren za arhiviranje vseh vrst poslovne dokumentacije
Skeniraj
Največja dimenzija skeniranja: 215,9 x 355,6 mm
Ločljivost optičnega skeniranja: 600 x 600 DPI
Izboljšana ločljivost skeniranja: 1200 x 1200 DPI
Funkcija: barvno skeniranje
Funkcija: obojestransko skeniranje
Sivine: 256
Hitrost skeniranja ADF (črna, A4): 35 strani na minuto
Hitrost skeniranja ADF (barvno, A4): 35 strani na minuto
Hitrost obojestranskega ADF skeniranja (č/b, A4): 70 ipm
Hitrost obojestranskega ADF skeniranja (barvno, A4): 70 ipm
oblikovanje
Vrsta skenerja: skener ADF
Barva izdelka: črna, bela
Funkcija: zaslon na dotik
Funkcija: barvni zaslon
Kontrole: gumbi, dotik
Funkcija: Vgrajen zaslon
Storitve
Skeniraj v: e-poštni strežnik, FTP, sliko, osebni računalnik, SMB
Gonilnik optičnega bralnika: SANE, WIA
Nivo hrupa pri delovanju skenerja: 59 dB
Vhodna zmogljivost
Kapaciteta samodejnega podajalnika dokumentov (ADF): 60 listov
Ravnanje s papirjem
Največja velikost papirja serije ISO A: A4
Debelina kartice (maks.): 1,1 mm
Teža medija samodejnega podajalnika dokumentov (ADF): 40–200 g/m²
Največja razdalja skeniranja: 21,6 cm
Največja dolžina skeniranja: 35,6 cm
Povezave in vmesniki
Funkcija: vrata USB
Različica USB: 2.0
energije
Vrsta napajanja: AC
Poraba energije (standardno delovanje): 25 W
Poraba energije (pripravljenost): 7,3 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,1 W
Poraba energije (način mirovanja): 1,7 W
omrežje
Funkcija: WiFi
Standardi WLAN: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Funkcija: Ethernet/LAN
Funkcija: podpora IPv6
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 391 mm
Globina pakiranja: 320 mm
Višina embalaže: 243 mm
Teža paketa: 3,41 kg
Sistemske zahteve
Funkcija: Podpira operacijske sisteme Windows
Funkcija: Podpira operacijske sisteme Mac
Funkcija: Podprti operacijski sistemi Linux
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 5 - 35°C
Relativna vlažnost med delovanjem: 20 - 80%
Teža in dimenzije
Širina: 299 mm
Globina: 190 mm
Višina: 216 mm
Teža: 2,68 kg
Obseg dobave
Priloženi kabli: AC, USB
Logistični podatki
Blagovna tarifna številka (HS): 84716070
Zaradi svojih kompaktnih dimenzij, visoke hitrosti skeniranja in 60-listnega podajalnika dokumentov je ADS 4500W še posebej primeren za delovne postaje z velikim obsegom skeniranja. Prek integriranega vmesnika LAN/WLAN ga je mogoče fleksibilno vključiti v omrežje.
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali lahko Brother ADS-4500W skenira tudi manjše dokumente, kot so računi in vizitke?
Kako hitro skener obdela večje število dokumentov?
Ali je povezovanje z računalniškim omrežjem mogoče prek Wi-Fi in LAN?
Kako poteka uporaba naprave v večuporabniškem okolju?
Ali je naprava primerna tudi za digitalizacijo občutljivega ali starejšega gradiva?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.