Ohišje ATX Chieftec CQ-01-550W (CQ-01B-550CTG)
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT119830
S točkami zvestobe do popustov: 7 točk.
Mesh serija CQ-01B-550CTG
Tip ohišja: ATX, mATX Midi Tower
Barva: črna
Napajalnik: 550W
Prostor za pogone:
- 13,3 cm (5,25"): 2 zunanja
- 8,8 cm (3,5"): 1 zunanji, 3 notranji
Spredaj:
- 2xUSB, HD-Audio
Ventilatorji:
- prostor za 2x 80 mm zadaj
- prostor za 1x 120 mm spredaj
- prostor za 2x 120 mm ob strani
Dimenzije (V-Š-D):
- 410 mm x 160 mm x 428 mm
max. dolžna VGA kartice : 250 mm
Garancija 20 mesecev
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CQ-01B-550CTG
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.