Napajalnik LC Power LC6550GP2-550W/14cm V2.2 Silent Giant
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Računalniške komponente LC Power
Kupujete več?
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AC92PWSSP6550D
S točkami zvestobe do popustov: 5 točk.
Napajalnik LC Power LC6550GP2 je izredno tih (sodi v serijo Super Silent) in ga odlikuje moč 550W. Ima 20/24-Pin, 4-Pin, 1 x Floppy, 4 x SATA, 6-Pin PCI-Express priključke.
Ima 14cm ventilator, ki zaradi velikosti ne potrebuje velikih hitrosti pri ohlajevanju napajalnika. Napajalnik odlikuje tudi Green Power tehnologija, ki zagotavlja porabo manj kot 1W energije, kadar računalnik miruje in več kot 85% izkoriščenost elektrike.
Tehnične podrobnosti
<b>Garancija:</b> 24 mesecev
Proizvajalec LC Power
Moč: 550 W
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.