Napajalnik ATX 650W Chieftec (APS-650CB)
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT115926
S točkami zvestobe do popustov: 9 točk.
P-135 serija
Moč: 650 W
ATX 12V 2.3
Ventilator: 1x 14 cm silent fan
Priključki:
- 1x ATX 24 pin
- 2x PCI-E 8 pin (6+2)
- 1x EPS 12V 8 pin (4+4)
- 6x SATA
- 4x Molex
- 2x FDD
Podpira: aktiven PFC, AFC, OVP, UVP, OCP, OTP
Dimenzije (V-Š-D):
- 87 mm x 150 mm x 155 mm
Primeren za AMD / Intel sisteme
Priključka za PCI Express grafično kartico SLI/CF
Modularen sistem kablov omogoča učinkovitejši
pretok zraka v ohišju
Več kot 85% učinkovitost
80 PLUS Bronze certifikat
Garancija: 20 mesecev
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra APS-650CB
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.