Chieftec CT-01B-500S 500W USB3 mATX ohišje z napajalnikom - CT-01B-500S
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: et1x0g72x1tj
S točkami zvestobe do popustov: 7 točk.
Tip ohišja: Micro ATX
Plošče: mATX
Barva: črna
Napajalnik: 500W
Prostor za pogone:
2× 5.25" zunanji
3× 3.5" 2x notranji, 1x zunanji
1x 2.5" notranji
Sprednji priključki: 2× USB 2.0, 1× HD Audio, 1× USB 3.0
Ventilator: zadaj 1x 80/90/120mm silent fan - opcijsko, spredaj 1x 80/90/120mm silent fan - opcijsko
Material: 0.6 mm
Dimenzije: 180 x 352 x 425 mm
Teža: 5.5 kg
Garancija: 2 leti
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.