ANTEC ISK300-150 mini ITX s 150W napajalnikom črno ohišje
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalniško ohišje ANTEC ISK300-150 Mini-ITX je prihodnost in narejen je izključno za mini ITX matične plošče. Vgrajena sta tihi 80mm TriCool™ ventilator in 150W napajalnik, ISK 300-150 opravlja vse funkcije običajnega računalnika v majhnem prostoru. Elegantno črno ohišje se odlično vključi v vsa okolja, v delovni prostor ali poleg televizorja v dnevno sobo.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-08174-0 |
| EAN koda | 761345081740 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Mini ITX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX |
| Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): | 1x slim |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2x 6,35cm (2,5'') |
| Priključki: | 2x USB 3.0, 1x eSATA, Audio priključki |
| Napajalnik: | 150W |
| Ventilator: | 1 x 80mm TriCool™ 3-speed |
| Dimenzije (ŠxVxG) v mm: | 222x96x328 |
| Barva: | črna |
| Garancija | 12 mesecev |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.