ANTEC ISK300-150 mini ITX s 150W napajalnikom črno ohišje
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AC92124894
S točkami zvestobe do popustov: 11 točk.
Računalniško ohišje ANTEC ISK300-150 Mini-ITX je prihodnost in narejen je izključno za mini ITX matične plošče. Vgrajena sta tihi 80mm TriCool™ ventilator in 150W napajalnik, ISK 300-150 opravlja vse funkcije običajnega računalnika v majhnem prostoru. Elegantno črno ohišje se odlično vključi v vsa okolja, v delovni prostor ali poleg televizorja v dnevno sobo.
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva koda 0-761345-08174-0
EAN koda 761345081740
Proizvajalec ANTEC
Tip ohišja: Mini ITX tower
Podpora za matične plošče: Mini-ITX
Zunanja vgradna mesta 13,3cm (5,25"): 1x slim
Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): 2x 6,35cm (2,5'')
Priključki: 2x USB 3.0, 1x eSATA, Audio priključki
Napajalnik: 150W
Ventilator: 1 x 80mm TriCool™ 3-speed
Dimenzije (ŠxVxG) v mm: 222x96x328
Barva: črna
Garancija 12 mesecev
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.