Monitor LG 34WK500-P, 34, IPS, GAMING, 21:9, 2560x1080, 2x HDMI, VESA 34WK500-P.AEU
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 86,36 cm (34,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1080 (UWFHD) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | FreeSync |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | 2x HDMI, izhod za slušalke |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | od 2500 lumnov do 3000 lumnov |
| Svetilnost dodatno | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kontrast dodatno | mega (dinamični) |
| Odzivni čas | 5 ms (GtG) |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / sRGB 99% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -5 - 15° |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | / |
| Mere (Š x V x G) | 828,04 x 459,74 x 208,28 mm |
| Mere brez stojala | 828,04 x 370,84 x 43,18 mm |
| Teža | 6,89 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 6,12 kg (brez stojala) |
| Priloženo | HDMI kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.