Televizor TCL U55C7006 55 (139 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji TCL
Več podobnih: Televizorji TCL
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: zto150400572995
S točkami zvestobe do popustov: 73 točk.
Izjemna slika zasluži izjemen zvok
Kakovost slike Wide Colour Gamut: Barve kina
Kakovost slike 4K-Ultra HD: 4-krat več pikslov, 4-krat več podrobnosti!
Smart/Pametna TV Android TV 6.0: Zabava prilagojena vam
Kakovost slike HDR PRO: redefiniranje kakovosti slike
Splošno:
  • Velikost (VxŠxD) v mm: 1243/755/219 mm
  • Velikost brez stojala v mm: 1243/720 / 35-55 mm
  • Velikost embalaže v mm: 1400/875/150 mm
  • Teža: neto / bruto v kg: 16,80 / 21,60 kg
  • Teža s stojalom brez stojala v kg: 16,40 kg
  • VESA: 200 x 200 mm
  • Vrsta daljinskega upravljalnika: RC802N1
  • Barva: UHD Premium barvni podaljšek
  • Tip stojala: Fiksiran
Slika
  • 55 palcev - inčev / 139,7 cm.
  • Tip plošče: 54,6 palca - inčev / 139 cm
  • Zmanjšanje hrupa slike: Ja
  • Svetlost (ERP merjenje): 400 nits
  • Dinamični kontrast: Mega
  • UHD upscaling: Ja
  • Filmski način: Ja
  • Resolucija: 3840x2160
  • Široka barvna lestvica /%: Ja
  • Indeks učinkovitosti slike: 1600
  • 10-bitna plošča: Ja
  • UHD Premium Color Extender
  • Široka barvna tehnologija
  • Široka barvna Gama
  • HDR svetlost
  • HDR-Pro (HDR10, ST-2084), HLG
Zvok
  • RMS moč (1kHz, 10% THD): 2x12 W
  • Frekvenčno območje: Ja
  • Dolby: Dolby Digital Plus
  • Tip zvočnika: Sprednji
  • Zvočniki: 2
  • Izenačevalnik: Ja
  • Samodejno nastavljanje glasnosti: DTS Premium zvok
Smart TV
  • Internetni brskalnik: Ja
  • HbbTV: 1,5 (2,0 posodobitev)
  • SmartTV: AndroidTV & TV + (29 jezikov)
  • Družabno: Ja
  • Aplikacije: Trgovina Google Play in TV +
  • Procesor: Štirijedrni
  • 4K
  • Netflix, YouTube
  • Android OS
  • Android M (6,0)
  • Glasovno iskanje: Ja
  • Notranji pomnilnik: 16GB
  • USB večpredstavnostni brskalnik
  • Video do 4K: AVI, WMV, MP4, MPG, TS, MKV, WebM, avdio: WMA, MP3, DTS HD MA tekstovni podnapisi
  • Hotelski način: Ja
  • Podpora za pametni telefon / tablični računalnik: Ja
  • Naslov (podnapis): Ja
  • Igralni način: Ja
  • Klon seznama kanalov USB: Ja
  • HDMI CEC (T-link): Polna
  • Hitro stikalo HDMI: Ja
  • DLNA 1.5: Ja
  • Podpora USB HID: Ja
  • WiFi zaslon
  • Google Cast
  • Bluetooth
  • A2DP, HID
  • Športni način: Ja
Sprejem
  • CI +: Da (1.3)
  • DTV sprejemnik: DVB-T2 / C / S2
  • EPG (DVB EIT / SI): Do 8 dni
  • Teletekst: Ja
  • Analogni sprejemnik: Ja
  • Iskanje po samodejnem kanalu: Ja
  • Analogni sprejemni sistemi: PAL / SECAM / NTSC (AV) BG / DK / I / LL '
Priključki / Povezave
  • CI (reža) / tip: 1
  • USB vrata: 2 (1 x 3,0, 1 x 2,0)
  • Ethernet Mreža (LAN RJ-45): Ja
  • Konektor za slušalke: Ja
  • HDMI: 3 x 2,0a
Poraba energije
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: 0,29 W
  • Povprečna poraba energije (IEC 62087 Ed.2): 120 W
  • Največja poraba energije: 140 W
  • Električna nalepka: A +
  • Letna poraba energije (standard EU): 108 kWh
  • Samodejni izklop: Ja
  • Napajanje: 220-240V ~ 50Hz
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")