Televizor VOX 43SWB472B 43 (109 cm) Full HD Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zaslon:
- diagonala zaslona: 109 cm (43")
- vrsta zalona: Direct LED
- ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD)
- vidni kot: 178°/178°
Priklop:
- HDMI: 2x
- USB: 1x (pradvaja video, glasbo in slike)
- VGA: 1x
- CI+ : 1x
- Bluetooth: da
Slika:
- Indeks kakovosti slike: CMP 600
- Vrsta sprejemnika: DVB-T/C2/S2
Zvok:
- Moč zvočnikov: 10W + 10W
- Šest načinov zvoka: glasba, film, govor, klasika, standardno, uporabnik
- Digitalno filtriranje zvoka
- DTS zvočni sistem
Ostalo:
- Teletekst: 1000 strani
- Način varčevanja z energijo
- PVR: da
- Hotel mode: da
Smart TV
- Wi-Fi vgrajen: da
Garancija: 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ta izdelek
Televizor Tornado Smart TV 43 EA3300E 43” FHD, Google TV Dolby Audio, HDR10
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Podoben izdelek
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Podoben izdelek
109 cm (43")
109 cm (43")