Televizor Philips 50PFS5503 126 cm (50) Full HD TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt142333
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 1920 x 1080 Full HD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Brez
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) NE
Dodatne TV lastnosti Osnovni model
Kakovost gibanja v sliki PPI 500
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Pixel Plus HD
Sistem zvočnikov 2.0, 16W
Zvok Smart Sound, Clear Sound
Procesor /
Povezave /
Priključki USB, 2 x HDMI Easylink, ARC/MHL, optični avdio, analogni za slušalke
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 11,2 kg
Mere (Š x V x G) 1127,5 x 679,0 x 241,4 mm
Mere brez stojala 1127,5 x 655,3 x 85,9 mm
Energetski razred A+
Barva črna
VESA standard 200 x 200 mm
Dodatne funkcionalnosti snemanje: Pause TV/programirano snemanje
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.