Televizor Samsung 43NU7192 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,69 (16 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt140282
S točkami zvestobe do popustov: 36 točk.
Dejanska 4K UHD ločljivost
HDR, več vidnih podrobnosti
PurColor
UHD Dimming
Izjemno velik TV, imejte pred očmi večjo sliko
Vitka oblika
Pametnejši način uporabe pametnega TV-ja
SmartThings aplikacija – ena aplikacija za vse
SmartThings aplikacija nudi funkcije, kot sta daljinsko upravljanje in zrcaljenje zaslona.
Sinhronizacija in souporaba vsebin
Steam Link
Tehnične podrobnosti:
Zaslon in slika:
  • Diagonala zaslona: 108 cm (43")
  • Ločljivost: 4K Ultra HD (3840×2160)
  • HDR: da
  • Tip zaslona: LED
  • Mehanizem za obdelavo slike: UHD Mastering Engine
  • Indeks kakovosti slike (PQI): 1300
  • Barva: PurColor
  • Zatemnitev: UHD Dimming
  • Kontrast: Mega Contrast
Zvok:
  • Zvočniki: 20 W (2-kanalni)
  • Multiroom povezava: da
  • Dolby Digital Plus
Povezljivost in priključki:
  • 3× HDMI
  • 2× USB
  • Ethernet
  • 1× digitalni zvočni izhod
  • 1× CI reža
  • 1× komponentni vhod (Y/Pb/Pr)
  • RF vhod 1/1 (skupna uporaba pri prizemnem signalu)/1
  • Brezžično povezovanje: Wi-Fi
Sprejemnik:
  • Digitalni sprejemnik: DVB-T2CS2
  • Analogni sprejemnik: da
  • CI: CI+(1.4)
  • podpora za TV ključ: da
Poraba energije:
  • Energijski razred: A
  • Napajanje: AC 220–240 V 50/60 Hz
  • Največja poraba: 115 W
Ostalo:
  • Dimenzije s stojalom: 970,2 mm x 636,3 mm x 210,3 mm
  • Dimenzije brez stojala: 970,2 mm x 563,2 mm x 58,8 mm
  • Masa s stojalom: 9,8 kg
  • Masa brez stojala: 9,6 kg
  • Smart TV: da
  • Dodatno: priložen daljinski upravljalnik z baterijami, napajalni kabel, ključek za TV ključ
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE43NU7192UXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,69 na podlagi 16 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.