Televizor Philips 43PUS6162 43 (108 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: AVT137219
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
4K Ultra HD presega vse ločljivosti, ki ste jih videli doslej
HDR Plus zagotavlja boljše barve, kontrast in ostrino
Smart TV: raziščite povsem nov svet
Trgovina Google Play in galerija aplikacij Philips: več kot samo televizor
Odkrijte vrhunsko sliko Ultra HD s tehnologijo Pixel Plus Ultra HD
Tehnične podrobnosti:
  • diagonala zaslona: 108 cm (43") LED, Smart TV
  • Smart TV: Linux, 4-jedrni procesor, Miracast
  • pomnilnik za aplikacije: 4GB
  • ločljivost: 4K Ultra HD 3840 x 2160p, HDR Plus
  • kakovost gibanja v sliki: Zaslon: PPI: 700
  • priklop: HDMI Easylink ARC (3), USB (2)
  • Pixel Plus Ultra HD; Natural Motion
  • ostalo: Wi-fi, micro dimming, 4-jedrni procesor
  • energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
  • Smart TV: Slovenske aplikacije, brskalnik,
  • YouTube, Netflix, ; VP-9
  • USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
  • tuner: MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz
  • snemanje: Pause TV / programirano snemanje
  • upravljanje: MyRemote App,
  • zvok: RMS 20 W, Clear Sound, Smart Sound, Dolby Atmos Compatible
  • DLNA: Simply Share
  • vgrajen Wi-Fi 11n 2x2, Wi-Fi Direct, LAN
  • vhodi: 3x HDMI Easylink ARC,
  • komponentni, CVBS
  • izhodi: optični avdio, slušalke
  • označena povpr. poraba na energ. etiketi 41W
  • letna poraba 60kWh
  • združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
  • dimenzije napreave: 971,3 x 563,53 x 77,3 mm
  • dimenzije napreave s stojalom: 971,3 x 626,4 x 212,06 mm
Garancija: 2 leti
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 43PUS6162/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.