LG 55LE8500 55 LCD LED TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
velikost zaslona: Full LED Slim 140 cm (55")
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD, Bordeless
kontrast: 7.000.000:1, TruMotion 200Hz
odzivni čas: 1 ms, vidni kot 178/178
Wireless AV (opcijsko), Bluetooth, NetCast
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
4 x HDMI, VGA, 2 x USB 2.0 (JPEG/MPEG-4/DivX HD)
garancija: 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.