Prenosnik HP EliteBook 860 G11 | Ultra 7 155U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0” WUXGA 2069g0f7etr
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Preverjen odprt paket izdelka, kot nov - po odlični ceni. Prenosnik HP EliteBook 860 G11 je odlična izbira za tiste, ki iščejo zmogljiv prenosni računalnik za vsakodnevno delo. Poganja ga zmogljiv procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U, ki deluje med 1,7 in 3,8 GHz ter ponuja 12 jeder za izjemno hitrost in učinkovitost. S 16 GB pomnilnika DDR5 in 512 GB SSD diska boste imeli dovolj prostora in hitrosti za shranjevanje svojih datotek in hitro delo brez zatikanja. Zaslon velikosti 40,6 cm (16,0″) WUXGA z ločljivostjo 1920 x 1200 bo vaše vsebine prikazal jasno in ostro, medtem ko bodo sliko dopolnile integrirane Intel® grafične kartice. Ta prenosnik je idealen za uporabo doma, v pisarni ali na poti, saj bo zagotovil visoko zmogljivost in zanesljivost kjerkoli se boste nahajali. Nakup tega prenosnika je odlična priložnost za izjemno zmogljivo napravo po znižani ceni.
Tehnične podrobnosti
| Procesor 1 | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U / 1,7 - 3,8 GHz / 12-Cores (2C+(8c+2c)/14T) / 4,8 GHz TurboBoost |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Model procesorja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 40,6 cm (16'') WUXGA (1920 x 1200) IPS WLED | 400 nits | %100 sRGB |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Optična enota | brez |
| Čitalec kartic | ne |
| USB | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| HDMI | da |
| WiFi | da |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Razpored tipkovnice | Laserska gravura slovenskih znakov |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Bluetooth | da |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | da |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Velikost zaslona filter | 40,6 cm (16,0″) |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com