Več podobnih: Erotična garderoba Leg Avenue
Več podobnih: Erotična garderoba Leg Avenue
Mrežaste nogavice Leg Avenue s pritrjenim pasom na obročkih, črne
28,55 €
Cena brez DDV: 23,40 €
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Mrežaste nogavice proizvajalca prestižne znamke spodnjega perila Leg Avenue z O-obročkom pritrjenim pasom za podvezice.
Material je elastičen za udobno prileganje. Dopolni svoj videz s seksi spodnjim perilom in se počuti neustavljivo! Tangice niso priložene.
Leg Avenue je ustvaril brezmejno vesolje inovativnih kostumov ter izvrstnega spodnjega perila in nogavic. S čudovitim dizajnom, kakovostnimi materiali in odličnim očesom za podrobnosti. Njihovo seksi spodnje perilo je praznik vsega, kar je ženstveno in spogledljivo.
Tehnične podrobnosti
| taric | 6115969100 |
| width | 130mm |
| height | 190mm |
| depth | 20mm |
| casecount | 6 |
| origin | TW |
| washing_temperature | Ročno pranje |
| bleaching | Ne |
| ironing | Ne |
| drycleaning | Ne |
| dryer | Ne |
| fiting | Oprijeto |
| pattern | Potiskan |
| color | Bela |
| suitable_for | Uniseks |
| size_fit | Normalne |
| elastic | Da |
| warranty | 1 leto |
| including_thongs | Da |
| production_method | Tkano |
| price_type | supplier_price |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.