Več podobnih: Notranja svetila Ledvance
Več podobnih: Notranja svetila Ledvance
LEDVANCE NIGHTLUX® Torch L 4058075260696 LED nočna svetilka s senzorjem gibanja LED hladno bela bela
15,86 €
Cena brez DDV: 13,00 €
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Barva proizvajalca | bela |
| Barva svetlobe | 4000 K |
| Barva svetlobe (svetilke) | hladno bela |
| Delovna napetost | 4.5 V |
| Mera, dolžina | 36 mm |
| Mera, višina | 108 mm |
| Mera, širina | 42 mm |
| Moč | 0.35 W |
| Napajanje (LOV) | baterijsko |
| Razred energijske učinkovitosti 2021 | n.rel. (EENRPS00) |
| Skupni svetlobni tok | 10 lm |
| Soba (svetilke) | spalnica, otroška soba |
| Vrsta svetilnega telesa | LED |
| Vrsta zaščite | IP54 |
| Značilnosti luči | vklj. detektor gibanja |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LEDVANCE GmbH
Parkring 1-5 85748 Garching Germany
contact@ledvance.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
21,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni